«ЖЕО» виїхав з маєтку Кумбари, тепер пам’ятку архітектури планують віддати інвестору


Будинок лікаря Новінського , який відомий більш як «маєток Кумбарі», що знаходиться за адресою Оводова,1, неодноразово був у центр уваги журналістів через дуже низьку орендну плату, яку сплачувало підприємство ТОВ «ЖЕО» за користування цим дореволюційним маєтком – за 1471,2 квадратних метри комплексу будівель – за місяць лише 26 копійок.

Між департаментом комунального майна Вінницької міського ради та ТОВ «ЖЕО» 26 вересня 2019 року був підписаний черговий договір оренди на цю будівлю до 31 грудня 2019 року. Цього разу ТОВ «ЖЕО» за договором мало сплачувати за місяць оренди 34 077,67 гривень.

Цей договір оренди не був продовжений, тому ТОВ «ЖЕО» у січні переїхало на вулицю Генерала Арабея, 2А . Прийом громадян у прозорому офісі проводиться на вулиці Лялі Ратушної, 22А.

За інформацією Вінницької міської ради, ще немає ніякої інформації, що буде розміщуватися у будинку лікаря Новінського.

Але станом на сьогодні, 23 січня, уже відомо, що на найближчу сесію буде винесено питання про внесення цієї будівлі до переліку об’єктів інвестування.

Нагадаймо, що ця будівля є пам’яткою архітектури місцевого значення, яка за Законом України “Про Перелік пам’яток культурної спадщини, що не підлягають приватизації” внесена в перелік об’єктів заборонених для приватизації.

У цьому переліку також є Літній театр за адресою Хлібна,1, який тим самим рішенням міської ради буде внесено до переліку об’єктів інвестування.

Цей матеріал підготовлено у рамках проекту «ДІЙ!-Вінниця», що реалізується за фінансової підтримки міжнародної Чеської неурядової організації People in Need та Міністерства закордонних справ Чеської Республіки .

Вінниця, ДІЙ Вінниця, ЖЕО, інвестор, Кумбари

Джерело статті: “https://vajr.info/novini/zheo-vyyihav-z-mayetku-kumbary-teper-pam-yatku-arhitektury-planuyut-viddaty-investoru/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя