Новосад пояснила скандальні слова про свою зарплату

Міністр заявила, що її посада не є способом отримання доходу.

Після повідомлення про те, що 36 тис. грн для життя – це мало, міністр освіти і науки Анна Новосад на своїй сторінці в Facebook написала, що невдало висловилася.

“Я розумію, що те, що я сказала у своєму інтерв’ю, було не в тій інтерпретації. Ми досі маємо значний розрив у доходах людей, до цього важливо чуйно ставитися”, – написала вона.

Чиновниця спробувала виправдатися, що вчителі отримують дуже мало, і потрібно щось міняти, щоб люди цієї класифікації отримували гідну оплату, а також щоб були нормальні зарплати у професіоналів. Новосад також заявила, що для неї посада міністра – це не спосіб отримання великих доходів.

“Мені важливо втілити ті зміни, які ми як уряд пообіцяли, коли приступили до роботи. Це мій основний мотиватор”, – сказала глава відомства.

Вона також зазначила, що підтримує позицію уряду в тому, що чиновники повинні отримувати хороші зарплати і повинна бути оцінка роботи, яка в подальшому і буде впливати на оплату праці.

Нагадаймо, раніше Ганна Новосад поскаржилася на маленьку зарплатню міністра 36 тис. грн і заявила, що не зможе утримувати дитину при такому доході.Джерело статті: “http://factor-news.info/novosad-poyasnyla-skandalni-slova-pro-svoyu-zarplatu/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя