Де в Житомирі можна отримати забір крові вакутайнером?

Де в Житомирі можна отримати забір крові вакутайнером?

Ще з 1 жовтня 2018 року в Житомирі змінилася технологія забору крові. Замість звичного всім аналізу крові з пальця відтепер лікарі віддають перевагу забору крові з вени за допомогою спеціального приладу – вакутайнера. Об этом сообщает comandir.in.ua со ссылкой на СМИ.

До редакції «20 хвилин» звернулися читачі з наступним питанням: чому не у всі медичних закладах є можливість отримати забір крові саме за допомогою вакутайнера?


«Ми повинні у цьому питанні розділити чітко – первинну і вторинну медичну допомогу. Те, що стосується наших центрів первинної медико-санітарної допомоги, там, де забезпечується гарантований пакет, а це – загальний аналіз крові, цукор, холестерин і загальний аналіз сечі, то ось тут стовідсотково використовують вакутайнери.


Що стосується вторинної ланки, то так, можливі ситуації, коли забір крові відбувається не вакутайнером, а знайомим всім способом. Таке можливо в поліклініках на Бердичівській, 32, а також на Лесі Українки. Ці поліклініки відносяться до наших стаціонарів і тому там може бути дещо інша процедура забору крові», — зазначає заступниця міського голови Марія Місюрова.


Отож, отримати безболісний забір крові можна не в усіх закладах міста, тому, якщо ви налаштовані на аналіз крові виключно вакутайнером, вам потрібно звертатися у центри первинної медичної допомоги у приватні клініки, або скористатися класичним варіантом забору крові.


Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Zdorovya/de-v-zhitomiri-mozhna-otrimati-zabir-krovi-vakutaynerom-10950919.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя